Айнтрахт с класика срещу Щутгарт

Отборът на Айнтрахт Франкфурт победи Щутгарт с 3:0 в двубой от 27-мия кръг от Бундеслигата. Възпитаниците на Ади Хутер поведоха в резултата в края на първото полувреме. Лука Йович отправи изстрел от границата на наказателното поле, топката рикошира в защитник, след което Филип Костич прониза Рон-Роберт Цилер. В 64-ата минута Анте Ребич изведе Костич на удобна позиция и сърбинът реализира втория си гол в срещата. В 84-ата минута Лука Йович оформи крайното 3:0. С победата Айнтрахт събра 49 точки и се намира на 4-то място в класирането, продължавайки да се бори за участие в Шампионската лига. Междувременно Щутгарт е на незавидната 16-та позиция с едва 20 точки в актива си.

Гласували: 4, рейтинг: 5.0

Акробатичният гол на Ерлинг Холанд (видео)