"Добруджа" с важна победа в борбата за спасение

Прехвърляме се на стадион "Дружба" в Добрич, където днес се изигра мача между отборите на "Добуржда" и "Поморие" от Втора Лига. "Жълто-зелените" записаха изключително необходима победа в борбата за оцеляване с 2:0 над "Поморие" и вече са само на 1 точка под опасната зона. За добричлии се разписаха белгийският нападател Етиен Кабобола в 14-тата минута и бившият играч на "Черно Море" Николай Минков, който оформи крайното 2:0.

В оставащите кръгове футболистите на Радослав Георгиев приемат Струмска слава и гостуват на Литекс (Ловеч), Арда (Кърджали) и Кариана (Ерден). В същото време поморийци са на 6-то място и са спокойни за участието си във Втора лига и догодина.

Помогнете на мисията ни за достоверност на новините. Споделете тази статия във Facebook и посещавайте otzasada.com всеки ден!

Гласували: 5, рейтинг: 5.0

2. Бундеслига си има своят Робърт Левандовски: Симон Тероде
Румънски играч на име Роналдо вкара два кандидата за "Гол на сезона" за две минути (видео)