"Добруджа" с важна победа в борбата за спасение

Прехвърляме се на стадион "Дружба" в Добрич, където днес се изигра мача между отборите на "Добуржда" и "Поморие" от Втора Лига. "Жълто-зелените" записаха изключително необходима победа в борбата за оцеляване с 2:0 над "Поморие" и вече са само на 1 точка под опасната зона. За добричлии се разписаха белгийският нападател Етиен Кабобола в 14-тата минута и бившият играч на "Черно Море" Николай Минков, който оформи крайното 2:0.

В оставащите кръгове футболистите на Радослав Георгиев приемат Струмска слава и гостуват на Литекс (Ловеч), Арда (Кърджали) и Кариана (Ерден). В същото време поморийци са на 6-то място и са спокойни за участието си във Втора лига и догодина.

Помогнете на мисията ни за достоверност на новините. Споделете тази статия във Facebook и посещавайте otzasada.com всеки ден!

Гласували: 5, рейтинг: 5.0

Приказният подвиг на Уикъмб Уондърърс
Революция: Жена дебютира като мениджър на норвежки футболен отбор
Огромен спектакъл и същинска драма с 10 гола и 18 дузпи във финала за купата на Армения (Видео)
Нов скандинавски талант се появи на хоризонта: Йепе Кяер (видео)
Роналдиньо иска да играе за Марадона, след като спечели битката с парагвайските власти
Младите диаманти на ПСЖ, които намериха щастието другаде
Невероятният отбор, който Ривър Плейт можеше да има
Чудо! Сенегалски футболист си призна, че е излъгал за възрастта си
Мечтата “BeNeLiga”: Суперлигата, която може да достигне стойност от 400 млн. евро
Бивша звезда на Милан подсилва новак в Серия "Б"?
Странната история на един ирландец в Русия
Златан разкритикува академиите и “Плати за да играеш” системата на САЩ
Специална апликация решава стар проблем на аматьорския футбол
Приказката на Саарбрюкен - първият четвъртодивизионен полуфиналист за Купата на Германия