Фен прибра сериозна сума след 0:9 за Лестър

Много се изписа за историческата победа на Лестър над Саутхямптън през миналия петък. История. Рекорди. Гордост. Срам.
Логично идва ред и на историята за Печалба от Албиона.
Фен на Борнемут успя да прогнозира точния резултат на мачът- 0:9. Пол Адлам  гледал срещата у дома си от десетия кръг на Висшата лига в петък вечер, като при резултат 0:3 решил да разгледа възможностите за залог за разгромна победа на гостите. Харесал си залог за точен резултат 0:9, като при момента на залога коефицентът за подобен развой е 150. Успял да направи своя залог от 10 паунда минути преди да падне четвъртия гол във вратата на “светците” и чакането започнало.
Когато Джейми Варди оформил своя хеттрик в добавеното време на срещата, фиксирайки крайното 0:9, Пол крещял от радост и обикалял с вдигнати ръце из цялата къща.
“ Когато обясних на  жена ми защо откачих така, изпихме няколко питиета и решихме част от печалбата от 1500 паунда да внесем по ипотеката на жилището ни, а с останалата да изкараме най-хубавата Коледа досега. Не мога да повярвам, че всичко това е възможно след само 10 паунда залог! ”
Пол не за първи път печели след подобен залог. По време на Световното първенство спечелил 1600 паунда след като познал точния резултат 4:3 между съставите на Франция и Аржентина.
Запитан дали не го е яд, че не е заложил за историческата победа на “лисиците” в началото на срещата, когато коефицентът за подобен развой е бил 5000, Пол отговаря: “ Ако бях направил подобен залог преди да започне мачът, вероятно нямаше да завърши по подобен начин. Доволен съм и на този успех. “
Печалбата със сигурност му носи много радост, особено, че е след загуба на Саутхямптън. Преди началото на сезона бе оповестено, че след проучване направено сред феновете на Борнемут, “светците” се оказват най-мразеният им противник, като събират цели 79% от негативния вот. Резултата не е изненадващ, имайки предвид, че двата града са разделени от едва 30 мили на южния бряг. По-рано през сезона Борнемут успя да запише победа като гост на “Сент Мерис” с 1-3, което е още един повод за радост на Пол.

Гласували: 3, рейтинг: 5.0