Локомотив Москва спечели Купата на Русия

Локомотив Москва е новият носител на Купата на Русия. Възпитаниците на Юрий Сьомин спечелиха финала с 1:0 срещу Урал Екатеринбург. Единственият гол за столичани отбеляза Дмитрий Баринов в 27-ата минута. Мануел Фернандеш центрира от корнер и Баринов с глава прати топката в мрежата. Така Локомотив стана най-титулуваният отбор в турнира за Купата, като това е осми триумф за "железничарите" в надпреварата. Досега тимът делеше първото място в тази класация със съгражданите си от ЦСКА, които имат 7. Освен това, откакто Юрий Сьомин се завърна начело на отбора през 2016 г., Локомотив няма сезон без спечелен трофей.  За Урал това пък беше втори загубен финал, след като през 2017 г. "стършелите" отново претърпяха поражение от Локомотив.

Гласували: 1, рейтинг: 5.0

Завръща ли се Ковънтри към славните времена?
Революция: Жена дебютира като мениджър на норвежки футболен отбор
Огромен спектакъл и същинска драма с 10 гола и 18 дузпи във финала за купата на Армения (Видео)
Нов скандинавски талант се появи на хоризонта: Йепе Кяер (видео)
Роналдиньо иска да играе за Марадона, след като спечели битката с парагвайските власти
Младите диаманти на ПСЖ, които намериха щастието другаде
Невероятният отбор, който Ривър Плейт можеше да има
Чудо! Сенегалски футболист си призна, че е излъгал за възрастта си
Мечтата “BeNeLiga”: Суперлигата, която може да достигне стойност от 400 млн. евро
Бивша звезда на Милан подсилва новак в Серия "Б"?
Странната история на един ирландец в Русия
Златан разкритикува академиите и “Плати за да играеш” системата на САЩ
Специална апликация решава стар проблем на аматьорския футбол
Приказката на Саарбрюкен - първият четвъртодивизионен полуфиналист за Купата на Германия