ЦСКА Москва изпусна Уфа в края

ЦСКА Москва и Уфа завършиха наравно 2:2 в двубой от 21-ви кръг на руската Премиер лига. "Армейците" бяха по активни през първата част и в 25-ата минута Никола Влашич излезе на стрелкова позиция и прати топката в далечния ъгъл за 1:0. В 64-ата минута Иван Обляков центрира към Фьодор Чалов, който покачи на 2:0. Три минути преди края на редовното време появилият се като резерва Ондрей Ванек се възползва от неразбирателство в отбраната на домакините и намери Ловро Бизяк, който се отличи за 2:1. В последните секунди на двубоя Силвестър Игбун засече центриране от корнер и лиши московчани от трите точки.

Така ЦСКА е на трета позиция в Премиер лигата с 37 точки, а Уфа се намира на 15-та позиция със 17.

Гласували: 0, рейтинг: 0

Бивш вундеркинд на Реал Мадрид банкрутира
Когато Господ дръпне шалтера на мача (видео)
Ето кои са 11-те номинации за най-красив гол на годината (видео)
На този ден преди 10 години Луис Суарес захапа първата си жертва (видео)
Шотландецът, който отказваше да остарее
Южноафрикански клуб привлече... Рой Кийн!
"Чичаците", които изумяват от началото на сезона
Лудостта в Ередивизи продължава: Алкмаар изпусна победата за четвърти пореден път
10 години от 10:0