Чукове удариха Тотнъм

Отборите на Тотнъм и Уест Хям завършиха при резултат 0:1 в мач от тридесет и шестия кръг на Висшата лига на Англия. Единственото попадение падна през втората част, когато точен за гостите беше Михаел Антонио 67'.

Старши треньорът на "шпорите" заложи на всичко най-добро, като почивка получи единствено Ян Вертонген.

За чуковете също нямаше драстичти промени сред титулярите. Единствено Огбона и Забалета бяха заменени в защита, за сметка на Диоп и Фредерикс.

Това е първа загуба за тима на Маурисио Почетино след рекунструкцията на новия стадион и първа от двадесет и едно домакинства ( всичките спечелени), съответно на White hart lane и Tottenham hotspur stadium.

През седмицата предстои важен тест за "шпорите", които посрещат Аякс, в първи двубой от 1/2- финалите на ШЛ. Отсъстващи със сигурност са контузеният голмайстор на отбора Хари Кейн, както и играчът във форма за лондончани Сон, който е наказан.

Помогнете на мисията ни за достоверност на новините. Споделете тази статия във Facebook и посещавайте otzasada.com всеки ден!

Гласували: 5, рейтинг: 4.2