Чукове удариха Тотнъм

Отборите на Тотнъм и Уест Хям завършиха при резултат 0:1 в мач от тридесет и шестия кръг на Висшата лига на Англия. Единственото попадение падна през втората част, когато точен за гостите беше Михаел Антонио 67'.

Старши треньорът на "шпорите" заложи на всичко най-добро, като почивка получи единствено Ян Вертонген.

За чуковете също нямаше драстичти промени сред титулярите. Единствено Огбона и Забалета бяха заменени в защита, за сметка на Диоп и Фредерикс.

Това е първа загуба за тима на Маурисио Почетино след рекунструкцията на новия стадион и първа от двадесет и едно домакинства ( всичките спечелени), съответно на White hart lane и Tottenham hotspur stadium.

През седмицата предстои важен тест за "шпорите", които посрещат Аякс, в първи двубой от 1/2- финалите на ШЛ. Отсъстващи със сигурност са контузеният голмайстор на отбора Хари Кейн, както и играчът във форма за лондончани Сон, който е наказан.

Помогнете на мисията ни за достоверност на новините. Споделете тази статия във Facebook и посещавайте otzasada.com всеки ден!

Гласували: 5, рейтинг: 4.2

Статистиката: Манчестър Юнайтед не са прогресирали под ръководствто на Оле Солскяер
Гарет Бейл блесна с два гола за Тотнъм Хотспър (видео)
Букайо Сака: новият Фреди Люнберг или още един Чуба Акпом
Съдия отмени гол, после го призна, накрая все пак ВАР се произнесе (видео)
Съндърланд: отборът, който липсва на Висшата лига
Въртележката на контузиите, как физически Ливърпул губи титлата
Съкрушителният автогол на Илан Мелие (видео)
Големите клубове от малките градове
Уволнението на Моуриньо може да донесе сериозни финансови главоболия на Тотнъм
Като на късометражна лента: Жулио Сезар и спомените за една удивителна кариера
Невероятното спасяване на бивш вратар на Манчестър Юнайтед в последната минута (видео)
Новата абсурдна грешка на Алисон (видео)
След 983 дни отсъствие: Футболът изгуби значение, когато не знаех дали ще мога да ходя отново
Грийнууд с "Берба финт" срещу Уест Хям (видео)