Юнайтед остана в битката за топ 4 с победа над Уест Хем (Видео)

Юнайтед  остана в битката за топ 4 с победа над Уест Хем (Видео)

Манчестър Юнайтед и Уест Хем завършиха при резултат 2:1 в среща от 34-ти кръг на Висшата английска лига.

През първото полувреме и двата отбора започнаха мудно и не създадоха големи опасности. В 16-ата минута “червените дяволи” получиха спорна дузпа, която бе реализирана от Пол Погба. Според дежурния съдия в студиото на английската телевизия “BT Sport” отсъждането е било неправилно.

През втората част на двубоя, гостите от Лондон се хвърлиха в атака и стигнаха до изравнително попадение чрез Фелипе Андерсон. Бразилецът бе намерен с центриране към далечната греда и от няколко метра той не пропусна да отбележи.
Близо десет минути преди края на двубоя, Манчестър Юнайтед получиха правото да изпълнят нов наказателен удар от бялата точката. Отново Пол Погба се нае да изпълни дузпата и отново бе точен.
Изключително силен мач направи халфът на Уест Хем Деклан Райс. През седмицата писахме, че младият талант е следен именно от гранда от “червената” част на Манчестър.