Локо Пловдив разгроми Септември и гледа към финала

Локомотив Пловдив победи Септември с 4:0 в първи полуфинален мач в турнира за Купата на България. Точни за "смърфовете" бяха Димитър Илиев, Стивън Езе и Момчил Цветанов през първото полувреме. В 87-ата минута Игор Банович оформи крайния резултат и така "черно-белите" до голяма степен подпечатаха визите си за финала преди реванша следващата седмица.

В другия полуфинал в турнира излизат Ботев Пловдив и ЦСКА, като мачът е утре на базата в Коматево.

Снимка: Instagram

Помогнете на мисията ни за достоверност на новините. Споделете тази статия във Facebook и посещавайте otzasada.com всеки ден!

Гласували: 7, рейтинг: 4.6

Връща ли се Пирин там, където му е мястото?
Успешни чуждестранни треньори, които се провалиха в родния елит
Кои националности бележат най-много в българското първенство (в последното десетилетие)
Златан разкритикува академиите и “Плати за да играеш” системата на САЩ
Най-странните националности, присъстващи в българския футболен фолклор
Потенциалните дербита през следващия сезон
Бивш футболист на Ювентус разказва за пътя до България
УЕФА оповести нова директива, ето какво значи тя за футболна Европа
БФС прекрати сезона в Трета и Четвърта лига
Бившите шампиони, които спазват социална дистанция от титлата повече от половин век
Топ 15 футболисти с най-много автоголове в модерната история на “А” група
5 от играчите с най-много трофеи, за които не знаехте
Как би изглеждал отборът на Плевен, ако следваше политиката на Билбао да налага само местни играчи
5 нападатели, които не обичаха да бележат
Топ 5 "първоаприлски" резултата в историята
Големите европейски градове без елитни отбори
ЦСКА поиска компенсация от БФС заради спирането на efbet лигата в открито писмо
Ето какво би било справедливото разпределение на позициите в топ първенствата, ако футбол не се играе повече през сезона